X-Faktor 2010

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kvicka2010. október 23. 21:14

Én is nézem és tetszik  :P
A selejtezők alatt nekem is kiestek a kedvenceim, de azok között is van jó, akik bent maradtak!

Törölt tag2010. október 23. 21:08

Törölt hozzászólás.

Szulita2010. október 23. 19:12

Ááááá az egész műsor hülyeség és sz@r, sztem, pont hogy a jók estek ki, amikor már csak 12 maradhatott volna, hülye Geszti!!! Egyébként nem nézem értelmetlen baromságnak tartom, de Feri nézi, meg hát szabolcsi volt a kis csaj :)

Lija2010. október 22. 19:57

Nikolas
Ő benne ott az X. Nem ő volt a kedvencem, mivel a kedvenc kiesett még a válogatóban... De szerintem most Nicolas a legjobb.  :)

Kolumban2010. október 20. 19:13

Nekem Mimi és Gergő tetszett a legjobban(a fiú gyengécske volt, de a lány nagyon szépen énekelt és nagyon szépecske is volt), Mariann is tetszett, nemcsak jól énekelt, hanem még hosszú combú, jó nő is :)

Bridge2010. október 17. 18:08

áááááááááá szerintem kapkodni fognak Norbiért a kiadók  :D ha csak nem ő nyeri meg az egészet  :D
Nekem alapból jobban tetszik Csabi, mint Tomi, de szerintem ő is nagyon aranyos  :D Csabi viszont most azért tetszett nekem jobban, mert olyan dalt énekelt - és nagyon jól - amit én imádok. belelopta magát a szívembe  :) szerintem a Summer Sisters nem túl nagy szám. ha nem lennének csinosak, nem hiszem, hogy túl sok embert érdekelnének. a Hush Hush pedig egyáltalán nem volt jó  :-/
Nikolas tényleg nagyon jó, bár egy kicsit jobban megőrülhetett volna szombaton! egyébként imádom ha az énekes együtt táncol a táncosokkal. szerintem Nikolas a szlovákiai magyar Ne-Yo  :D

Törölt tag2010. október 17. 15:48

Törölt hozzászólás.

Bridge2010. október 17. 14:36

Váááááááááá őrületes volt a tegnap este!!!!!!!!! Csalódtam, mert szerintem nem érdemelte meg Mimi és Gergő a kiesést, Mariann pedig sose volt szimpi számomra, én őt ejtettem volna ki... Egyébként most látom igazán, hogy milyen erős a mezőny, mert őrületesen jók voltak! Vastag Csabitól elolvadtam, Tomi hangját egyfolytában tudnám hallgatni! Wolf Kati tarolt, Király L. Norbi pedig hozta a formáját! És most kivételesen a Non-Stop is tetszett!  :) Aki kevés volt nekem: Veca és Mariann. Fanni pedig idegesítően gyerekes... Biztos vagyok benne, hogy a következő 2-3 hétben kiszavazza a közönség a gyengébbeket. Csak a Vastag testvérek maradjanak, rájuk szüksége van a szememnek és a szívemnek!  :)  :D  :P

Bridge2010. szeptember 16. 13:43

Tegnap nem láttam a fókuszt mert durván novellát gépeltem  xD  :D

Kolumban2010. szeptember 15. 22:23

Megkeresem, mert ő is továbbjutott, és így még biztosan fogok hallani róla. A tegnap este is mutatták a Fókuszban, és ő már valamilyen más - hasonló - versenyen is jól szerepelt.

Bridge2010. szeptember 15. 20:36

 :D Kolumban megkaptam a leveled, tényleg nem emléxem a csajra  :D de ha találod youtube-on, belinkelheted ide  :D

imladris942010. szeptember 15. 16:55

Oké engem amúgy nem érdekel  xD

imladris942010. szeptember 15. 16:33

Az RTL klubon megy  :D ''Tehetségkutató'' műsor  :D
Amúgy pedig akiben megtalálható az Xfaktor, az tehetséges  xD

Bridge2010. szeptember 15. 13:59

annak a lánya is énekelt? nem emlékszem. minden esetre a nő az jó volt!

Kolumban2010. szeptember 14. 22:28

Biztos, és a 17 éves cigány leányka is nagyon jó volt(akinek az anyja még ugyanahhoz az énektanárnőhöz is járt, ahova Keresztes Ildikó).

Bridge2010. szeptember 14. 15:06

így már ééértem.
végül is mindegy, hogy hol született, a lényeg, hogy elképesztő nagy tehetség!  :)

Kolumban2010. szeptember 13. 19:57

Nem, közel sem, de már a médián keresztül is annyi nyelvjárást hallottam, hogy nagyot nem tévedhetek. Pl. a TV-ben is egyben felismerem, aki nem ott született, és nem ''törött'' ki eléggé a nyelve. Még az országon belül is a beszéd alapján nagyjából megmondom, hogy ki melyik régióból származik.

Bridge2010. szeptember 13. 13:20

bejártad már Magyarországot?  :)

Kolumban2010. szeptember 13. 09:45

Az is lehetséges, de vékonyan hiszem, mert nem hallottam még olyan nyelvjárásban beszélő magyarországit.

Bridge2010. szeptember 12. 17:52

nem biztos az, hogy nem Magyarországon született. itt is vannak nyelvjárások, így tanulhatta meg a környezetétől. de persze nincs kizárva, hogy nem külföldi.