Saját idézetek

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

imladris942010. február 4. 18:11

Én még 12 éves koromban csináltam ugyanezt egy fiúval. Tényleg megaláztam, csúnya szavakkal illettem, ''csicskáztattam'' és végül kiborult. Azóta nem is beszéltünk. Én átmentem 6osztályos gimibe, ő ottmaradt, aztán elment valahová máshová... és most tetszik egy fiú de ő nem akar tőlem semmit...

K.Sz.2010. február 4. 17:52

Miért teszed ezt Vele?
Azzal ki szívét adta ebbe a szerelembe.
Csupán játszottál Vele?
Tanuld meg az ézelmekkel játszani nem szabad!
Csak annyit adj, amennyiből tudja, mit várhat...
Vigyázz mert az Élet visszaadja!
Ami fájdalmat okoztál,
Visszakapod akár duplán...
S akkor döbbensz csak rá,
Mit érzett az akit eldobtál.






Mért bántod őt? Mért töröd össze a szívét
Annak aki vigyázott rád, mindenkitől kímélt,
Aki igazán szeretett, aki a hátad mögött is dicsért,
Aki soha nem a kinézetről ítélt.

Ne játszódj vele, mert neki te vagy az élete,
Gondold még egyszer át hogy: Nem kárt Érte?
Nem kár egy olyanért, aki mindenét oda adná,
Érted, még úgyis ha vissza soha többet nem kapná.

Te játszassz vele, azt hiszed úgy érez mindenki,
Ahogy te, és a hódolóját nem kíméli,
A szemébe hazudik, az égig dicséri,
A háta mögött pedig a földig alázza, és ez őt mélyen érinti.

Ne legyen örömöd más bántásában,
Más kínjában, más sírásában,
Hisz tudom te élvezed, hogy ő mennyire szenved,
Mert tudod érted meddig elmegy...

S arra nem gondolsz, hogy még visszakaphatod,
Mikor ő mással van, már mind visszasírhatod,
Már kiutáltattad magad az ő szívéből,
Abból a szívből, mely végre kiutat nyert a mélyből.

S rájössz arra, hogy ő mennyire szenvedett,
Milyen, mikor valaki valakit szívből szeretett,
De a szeretett lény, nem viszonozta érzését,
S a szerető nem mutatta legbelső vérzését...





Hm... könnycseppek szöktek a szemembe miközben olvastam ezeket... Tudjátok az a baj, hogy másra értitek mindezt amit írtatok, titeket gyötörtek... Én viszont magamra értem, mert én gyötörtem több mint 2 éven át azt aki szívből szeretett, megalázkodott előttem, és bárki előtt értem. mégis eldobtam magamtól 2x is. Most pedig itt van ő akire 5 évig vártam... s még csak 3 hónapja sem vagyunk együtt... mégsem bírom elviselni azt a fájdalmat, hogy sokszor semmibe néz, hiába teszem ki a lelkem, alázkodok meg...fiú létemre számtalanszor könnybe lábadt a szemem ''veszekedések'' közben, pedig soha senkinek nem mutatom ki az érzelmeimet, még a saját anyámnak sem :( És az a legrosszabb, hogy így jöttem csak rá, hogy csupán pontosan ugyanazokat a dolgokat kapom vissza amiket én adtam annak aki egy világot adott volna nekem... Most én adnék meg bármit a páromnak, életem szerelmének akiért 5 éve sóvárog a szívem, de akármit csinálok, nem tud szeretni :( nem érzem, és ráadásul sokszor még csak emberszámba sem vesz...szó szerint... :( volt párom több mint 2 évig tűrte a megaláztatásokat, mindent elviselt, 2x is eldobtam magamtól, mégis tovább könyörgött...pedig mindenki szeme láttára ''aláztam meg'', soha sem tiszteltem annyira amennyire megérdemelte volna... én 2 hónap után már sokszor úgy érzem nem bírom tovább... elengedni magamtól nem tudnám...de ha ő ''kidobna'' elfogadnám, és nem hiszem, hogy tudnék már utána futni! Magamba roskadnék, és kész, de akkor már nem hiszem, hogy látnám értelmét a könyörgésemnek... bár amennyire szeretem, nem kizárt...de ha kidobna ésszel, próbálnék gondolkozni... hm...na mind1 nem is tudom hogy megfogalmazni ezt az egészet :S A lényeg, hogy most magamon viselem volt párom fájdalmát, azzal hogy megértettem mit tettem vele és felfogtam mennyire fájt az neki, és a saját fájdalmamat, azt amit most én érzek a szerelmem miatt. Haragudni nem tudok rá...''csupán'' fáj...

szemi2010. február 4. 16:43

Ok.  :) Valójában erről szól az egész, hogyha dühösek vagyunk és fáj valami akkor az így jön, nem igazán gondolkozunk rajta, s az benne a jó, hogy kit tudjuk írni magunkból....és könnyebb lesz...sztem kicsit könnyebb

Törölt tag2010. február 4. 13:48

Törölt hozzászólás.

szemi2010. február 4. 13:20

Dehogy nyúlok hozzá, ez a Tiéd!!! Ha így, akkor így  :)
''Csiszolatlan gyémánt''

Törölt tag2010. február 4. 12:46

Törölt hozzászólás.

szemi2010. február 4. 12:17

Jóóó.., de érződik hogy indulatból írtad! Ezen tudnál csiszolni sztem....én megpróbálnám a helyedben  :), hogy tökéletes legyen, s még lehet , hogy oda is adnám

Törölt tag2010. február 4. 12:02

Törölt hozzászólás.

szemi2010. február 4. 09:51

Miért teszed ezt Vele?
Azzal ki szívét adta ebbe a szerelembe.
Csupán játszottál Vele?
Tanuld meg az ézelmekkel játszani nem szabad!
Csak annyit adj, amennyiből tudja, mit várhat...
Vigyázz mert az Élet visszaadja!
Ami fájdalmat okoztál,
Visszakapod akár duplán...
S akkor döbbensz csak rá,
Mit érzett az akit eldobtál.

imladris942010. február 3. 20:52

Nagyon szépek és nagyon szomorúak  :(

Törölt tag2010. február 3. 19:30

Törölt hozzászólás.

Törölt tag2010. február 3. 17:50

Törölt hozzászólás.

szemi2010. február 3. 17:43

Ezt akár magamra is vehetem, nemde.. :)

Törölt tag2010. február 3. 17:38

Törölt hozzászólás.

szemi2010. február 3. 16:45

Nagyon jóók, de.....hát én azért egy-kettővel tudnék vitatkozni.. :)

K.Sz.2010. február 3. 14:59

 :)

Törölt tag2010. február 3. 14:58

Törölt hozzászólás.

K.Sz.2010. február 3. 14:50

Köszi...
Az idézeteim és a verseim elvesztek a gépemről, sokra már nem is emlékszem, és csak itt a citatumon vannak meg, itt sem mind. Át fogom majd böngészni visszafelé a lapokat, és elmentem a gépre szép sorjában az írásaimat. És ha gondoljátok, bemásolhatom ide is egy h.sz.-ban egyben mindet. Így már érthető? :)

Törölt tag2010. február 3. 14:45

Törölt hozzászólás.

K.Sz.2010. február 3. 14:45

kössz Boti...