Saját idézetek

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

K.Sz.2010. február 1. 16:18

''Szívemen a helyet átadta a fiatal boldogság, a vén komorságnak...''


Talán mégis van valami jó abban, hogy bejárós vagyok... :)

szemi2010. február 1. 13:03

De fájt, és most még az is fáj, hogy fogalma sincs mit okozott....

szemi2010. február 1. 09:40

''Mit magamban éveken át felépítettem Rólad...Őriztem, ápoltam... De csak magamat áltattam... percek alatt romba döntötted azzal, hogy igazán megismertelek...
Legbelül mégis örökre szeretlek! Sajnálom hát, hogy Te nem, s fáj, hogy még csak nem is értékeled...''

Na és ez mindent elmond. s milyen sokan érzünk így....

Törölt tag2010. február 1. 09:30

Törölt hozzászólás.

szemi2010. február 1. 09:28

Te Botiboy ne haragudj, amíg még ilyen sorok jönnek ki belőled, addig nem vagy túl rajta ......(sztem)úgyhogy ha már nem tudsz írni róla, akkor túl leszel rajta...
Én is írtam többet mint amit ide feltettem, de mind tele van fájdalommal, most hogy belül nem fáj, nem is tudnék írni róla....

szemi2010. február 1. 09:19

Csak akkor jössz rá, hogy mennyit jelentett egy csókja, mikor másra nevet, s a szíve ellentétes irányba sodorja.

EZ NAGYON JÓÓÓ.....S IGAZ

Ugye nem haragszotok meg, ha egy kicsit Botiboy7 és K.Sz. rajongó leszek... :) :) mármint ami a verseket illeti  :)

Törölt tag2010. február 1. 07:36

Törölt hozzászólás.

K.Sz.2010. január 31. 22:08

hát ma sokat nevettem hála az egyik legjobb barátomnak akivel ma ökörködtünk :D...és egy köszönhető anszannak :D olvastam a kis költeményed :D már a ''szitus'' soron is elmosolyodtam, aztán a következőben a leszarod :D hát elég merész, meg csattanós :D de ne vedd sértésnek, tettszik, csak meglepődtem :D :) Boti, látom te is mélyponton vagy... :(

imladris942010. január 31. 21:06

anszan nagyon jó, szókimondó  :D
Boti a tieid is nagyon jók! Leginkább az utolsó tetszik!

anszan2010. január 31. 21:01

szórakozunk,ez az élet.
de hogy mi a bajom ,sose kérded.
ha megfeledkezünk a korlátokról
titokban csókolózunk megfeledkezve másokról.
de ha kiderülne titkunk
véget érne a kellemes szitunk
te azt mondanád mások véleményét leszarod
de bár nem mondod, látom már máshogy akarod.

Szulita2010. január 31. 20:11

Sajnálom K.SZ.  :( :(

Törölt tag2010. január 31. 20:02

Törölt hozzászólás.

Törölt tag2010. január 31. 19:56

Törölt hozzászólás.

onua2010. január 31. 19:31

Akkor a legelviselhetetlenebb valakinek a közelléte amikor tudod hogy együtt vagytok de még se érhetsz hozzá, nem ölelheted meg, nem csókolhatod meg és nem ölelheted meg.! De ezekért kárpótol a hétvége!

Törölt tag2010. január 31. 09:15

Törölt hozzászólás.

szemi2010. január 30. 23:15

Hát nem így vártunk vissza, ilyen szomorúan....
üdv. Neked is! És örülünk hogy itt vagy.

imladris942010. január 30. 22:27

Add ki magadból ha így jobb!!!

K.Sz.2010. január 30. 22:11

Sziasztok! Mint látjátok újra itt vagyok. Ennek oka az, hogy szívem megfonnyadt, lelkem haldoklik... :( Igazán a végét járom, azt hiszem... :( tudom nehéz ezt nektek felfogni, meg elhinni... de mind ez nem percek, órák, napok, vagy hónapok eredménye...  :(
Sajnálom, de valahol ki kell adnom magamból a dolgokat... sajnos máshol, másnak nem tudom :(
Üdv keki! És üdv mindenki!

K.Sz.2010. január 30. 22:03

Hittem, hogy Ő az!...
Reméltem is!...
De sajnos nem tudtam semmit... :(

K.Sz.2010. január 30. 22:00

''Mit magamban éveken át felépítettem Rólad...Őriztem, ápoltam... De csak magamat áltattam... percek alatt romba döntötted azzal, hogy igazán megismertelek...
Legbelül mégis örökre szeretlek! Sajnálom hát, hogy Te nem, s fáj, hogy még csak nem is értékeled...''