Szülinap, névnap
Törölt tag2010. március 10. 11:49
Törölt hozzászólás.
imladris942010. március 10. 11:42
Vagy sz.izabella? xD
Törölt tag2010. március 10. 11:41
Törölt hozzászólás.
imladris942010. március 10. 11:41
Igen Gyöngyi ugye :D
imladris942010. március 10. 11:41
Elhisszük xD
Törölt tag2010. március 10. 11:40
Törölt hozzászólás.
imladris942010. március 10. 11:38
Jáááááááááááááááj xD
Törölt tag2010. március 10. 11:24
Törölt hozzászólás.
Szulita2010. március 9. 18:26
:D :D
Nem amúgy eredetileg Franciska, Flóra vagy Fanni lettem volna, hogy F.F. legyek (szerencsére nem így lett :S)és Kincsem ezt most megtudta és ezzel szórakozik :) jah meg még Rozizik :D Na szóval most már több néven futok, akkor István azt mondta ajándékot is kérjek :P jogomban áll virágot kapni :D :D
imladris942010. március 9. 18:25
xD
Törölt tag2010. március 9. 18:24
Törölt hozzászólás.
Szulita2010. március 9. 18:22
ige-igen szándék a lényeg :D
imladris942010. március 9. 18:22
xD Na mindegy azért felköszöntöttelek :D
Szulita2010. március 9. 18:21
Azért édes vagy, köszi :D
Szulita2010. március 9. 18:21
Köszi :) de igazából hosszú történet és poén az egész, valójában csak simán Emese vagyok ill. keresztlevelemen ott szerepel az Erzsébet is, de nem használom.
imladris942010. március 9. 17:30
Szulita boldog 2. névnapot! :)
Szulita2010. március 8. 18:40
Köszi :)
Törölt tag2010. március 8. 17:45
Törölt hozzászólás.
imladris942010. március 8. 16:47
Boldog névnapot Zoli :)
Én pedig köszönöm a nőnapi köszöntést :)
tzzttzzt2010. március 8. 16:45
Köszi szépen, és ezúton kívánnék minden Citatumot olvasó hölgynek virágokkal teli, boldog Nőnapot!