Szülinap, névnap

Törölt tag2010. március 10. 11:49

Törölt hozzászólás.

imladris942010. március 10. 11:42

Vagy sz.izabella?  xD

Törölt tag2010. március 10. 11:41

Törölt hozzászólás.

imladris942010. március 10. 11:41

Igen Gyöngyi ugye  :D

imladris942010. március 10. 11:41

Elhisszük  xD

Törölt tag2010. március 10. 11:40

Törölt hozzászólás.

imladris942010. március 10. 11:38

Jáááááááááááááááj  xD

Törölt tag2010. március 10. 11:24

Törölt hozzászólás.

Szulita2010. március 9. 18:26

 :D :D
Nem amúgy eredetileg Franciska, Flóra vagy Fanni lettem volna, hogy F.F. legyek (szerencsére nem így lett :S)és Kincsem ezt most megtudta és ezzel szórakozik :) jah meg még Rozizik :D Na szóval most már több néven futok, akkor István azt mondta ajándékot is kérjek :P jogomban áll virágot kapni :D :D

imladris942010. március 9. 18:25

 xD

Törölt tag2010. március 9. 18:24

Törölt hozzászólás.

Szulita2010. március 9. 18:22

ige-igen szándék a lényeg :D

imladris942010. március 9. 18:22

 xD Na mindegy azért felköszöntöttelek  :D

Szulita2010. március 9. 18:21

Azért édes vagy, köszi :D

Szulita2010. március 9. 18:21

Köszi :) de igazából hosszú történet és poén az egész, valójában csak simán Emese vagyok ill. keresztlevelemen ott szerepel az Erzsébet is, de nem használom.

imladris942010. március 9. 17:30

Szulita boldog 2. névnapot!  :)

Szulita2010. március 8. 18:40

Köszi :)

Törölt tag2010. március 8. 17:45

Törölt hozzászólás.

imladris942010. március 8. 16:47

Boldog névnapot Zoli  :)
Én pedig köszönöm a nőnapi köszöntést  :)

tzzttzzt2010. március 8. 16:45

Köszi szépen, és ezúton kívánnék minden Citatumot olvasó hölgynek virágokkal teli, boldog Nőnapot!