Saját idézetek

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Törölt tag2009. november 6. 17:34

Törölt hozzászólás.

K.Sz.2009. november 6. 17:00

Itt ücsörgök magamban...ez lett az eredménye:

Hiányodat mi pótolhatná? rajtad kívül senki, és semmi... nincs még egy olyan mint Te! ...még csak hasonló sem...

K.Sz.2009. november 6. 14:56

anglia! Majd összejön ;) legalább rutinosan vizsgázol... :D :)

K.Sz.2009. november 6. 14:54

ic70! én már akartalak dicsérni. De egyébként ha valamit szívből írsz, magadnak, nem feltétlenül van szükséged dicséretre, mert megvan mindenkinek a stílusa, a kritikát, hozzászólást max megköszönöd, meg nem fogadod...legalábbis sztem így van vele az ember :) ami szívből jön, az jön és kész. mindenképpen szép és jó :) legalábbis a szerzője számára biztosan :) Így már tudod a véleményem :)...Szépek! Gratu! :)

anglia2009. november 6. 12:52

én is csináltam tavaly előrehozottat, ami angol volt, most meg az 5. a társadalom ismeret lesz  :S, jah és a nyelvvizsgát január óta csinálom, és még mindig csak a fele van meg, tiszta szánalom  XD

ic702009. november 6. 08:38

Olyanok vagytok....Fiatalok!!! Túlságosan! Engem észre se vesztek. Tudom, hogy nem happy, de legalább egy kritikát hadd halljak...Életemben ezt a két verset írtam amit itt feltettem. Azthiszem azért, mert nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel, de valószínű nem tudom megfogalmazni sem.....

K.Sz.2009. november 5. 23:10

na és neked?

K.Sz.2009. november 5. 22:56

én tavaly letudtam 2t előrehozottba...egy kötelezőt, ami a német volt, meg egy választottat ami föci volt

anglia2009. november 5. 22:45

 XD ez jó volt, neked mi az ötödik tantárgyad?

K.Sz.2009. november 5. 22:25

nekem is vannak... :S 5 évesen vagyok :S...de minek XD

anglia2009. november 5. 22:18

az a jó, kár, hogy nekem most ilyenekre nincs időm, sajnos lefárasztanak az érettségi tételek, csak ezt éljem túl  xD

K.Sz.2009. november 5. 22:09

végül is mire valók a legjobb barátok :)...na megvan a következő témám :) de ez már holnapra marad... :) minden napra egy kicsi :)

anglia2009. november 5. 21:56

na látod...  :) én így vagyok a legjobb barátom saját dalszövegeivel  :)

K.Sz.2009. november 5. 21:43

furcsa...legjobb barátom épp ebben a percben mondta h mindet mentsem el el ne vesszenek, és írjak még sokat és kiadatja őket :D Egyébként köszönöm az elismerést :)

anglia2009. november 5. 21:39

K.Sz. ez szép volt  :)

Lassan kiadhatod saját könyvedet  :)

K.Sz.2009. november 5. 20:35

Próbáltam leírni számomra mit is jelent, kicsit másképp :)...

A boldogság egy szó, egy érzés és egy tett harmonikus elegye. Hatása mindig ugyanaz: bódulat, testen kívüli lebegés, jó közérzet. Csupán a hatás hossza változó, kiszámíthatatlan.

Vélemények? :)

K.Sz.2009. november 5. 20:17

Mai elmeszüleményem :) :

''Tervezz vágyaid szerint, cselekedj terveid szerint.''

ic702009. november 5. 16:52

Van akit szeretek,
s érzem így lesz egész életemben.
Szerelem volt valaha,
de közben megszelidült, s ez vala.
Élni nélküle már nem tudok,
S talán nem is akarok.
''Talán'', ez a szó ami bánt.
Miért érzek hiányt,
Űrt a szívemben?
Meg-megdobban, rakoncántlankodik,
Fájdogál s kétségek gyötrik.
Irányítani a gondolataim,
Próbáltam Én ezerszer!
De más az akarat s más él bennem.

K.Sz.2009. november 5. 14:05

Szép! :)

78902009. november 5. 11:51

Szent szerelmedre vágyom én,
Végtelen ölelésed kék egén.