Saját idézetek

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

K.Sz.2009. november 23. 21:17

köszönöm :) hát igen, mert hát mint mondtam majdnem 3 év eseménye van benne...és szokásom átvitt értelemben fogalmazni mindent...szívesen elemezném versszakonként...de hosszú lenne... :P :)

Szulita2009. november 23. 21:00

Az idézetek nagyon jók, legalábbis nekem tetszenek, már landolt is pár helyen :D :D
A vers: hát igen kötetlen, leginkább a 3 soros (a 4.) versszaknál tűnt fel, egyébként nem feltűnő :D :D
Nem elcsépelt csak nem teljesen értem, bár írtad, hogy legalább te tudod :) :) Na így ennyi tőlem, ettől eltekintve egész jó lett :) :)

Szulita2009. november 23. 20:54

K.Sz. annyira örülök, hogy boldog vagy :D :D, de tényleg!!! Kívánom, hogy így is maradjon sokáig!! :D :D

K.Sz.2009. november 23. 20:15

Na hát akkor íme a legújabbak! :)

''Akit úgy érzed annyira szeretsz, hogy birtokolni akarod, nem szereted igazán!''

''Nem kételkedem, amíg nem hagyod hogy kételkedjem.''

''Éld át holnap is, a tegnapi gyönyör mai varázsát!''

nem mondhatjátok, hogy fukar voltam :) Ez mind felhalmozódott bennem és most kijött :) Bepótoltam a hiányzásaimat remélem... :)

K.Sz.2009. november 23. 19:21

Még élt a Nap, s lágy szellő ringott mikor megláttalak.
Emlékszem azt mondtam: Ő az!... s csak néztelek.
De Te boldog voltál, s nem egyedül,
Óvott egy szív végtelenül.

Aztán lassan haldokolt a Nap,
De én minden nap láttalak.
Haldokló Napban arcod mosolygott rám,
S reméltem érzel valamit tán.

Aztán meghalt a Nap, s sötétség jött rám.
De nem féltem! Éreztem, reméltem, s vétkeztem.
Azt hittem egy pillanatra feledhetlek, de nem!
Te ott voltál, s én boldog voltam, mégis boldogtalan.

A vágy elnyúlt, az érzés nem múlt.
Megint magamra maradtam,
De szüntelenül hozzád ragaszkodtam.

Új Nap éledt, de szívemben a régi remények.
Kell az a kicsi lélek!
Emlékszem mindig néztelek, óvtalak,
S a bajban mindig félve segítettelek.

A Nap újra a régi, mint szívem reményei.
S Te utat törtél felém! De én?
Megtorpantam, s talán azt hitted játszadoztam.
Reményeid eltiporva, ott hagytál gondba, búba.

Későn eszméltem! Túl későn ahhoz, hogy megértsem.
Fejemet már hiába vertem, átkozódtam keservemben.
De mind hiába!
Sok időre elúszott reményem igazsága.

De hosszú idő sebet gyógyít, s feledtet,
S reményeket, érzéseket egyre csak feszenget.
Két Nap halt meg azóta, s egy épp éledez,
S szívem is egyre csak vágyódik lényedhez!


Hát „ő” volna az, a legelső… majdnem 3 évet írtam le benne. Most visszaolvasva már eléggé elcsépeltnek tűnik számomra, de én legalább értem mikről szólnak a versszakok. Elég kötetlen rímelésűre sikerült, meg hát mindenben kötetlen, sorok stb… nem is emlékeztem már rá hogy mit írtam, akkor járt a kezembe mikor megírtam, majd odaadtam Neki :) most kértem el hogy leírhassam ide, mert kértétek. Kíváncsi vagyok a véleményeitekre! Tényleg! Úgy alapból a versről, meg a mostani verseimhez, idézeteimhez képest milyen? Én leírtam a saját véleményem mostani fejjel :) Előre is köszi, és nyugodtan írjatok bármit nem fogok megsértődni! :)

K.Sz.2009. november 23. 18:44

Halihó mindenkinek! Látom keki és Szulita, hiányoltok! Ez nagyon jól esett, megtisztelő, köszönöm :) Az az igazság hogy mostanában nem sok időm volt feljönni, lakás felújítás is volt, meg egyebek...De leginkább barátnőmmel foglalkoztam :) Tudjátok, Neki írtam a legtöbb mindent, illetve ő adott ihletet :) Imádom! Nagyon nagyon boldog vagyok mostanság! Egyszerűen el sem lehet képzelni mennyire végre 5 év után...ezt le kellett írnom :) Ne aggódjatok, fogok írni, csak jelenleg a boldogságtól ''nem látok semmit'' :) Már kavarog a fejemben a következő írásom, méghozzá most jött az ihlet miközben ezeket a sorokat írtam :) De addig is... itt van az amit már keki régóta vársz, az első versem! A következő bejegyzésben elolvashatjátok!

Szulita2009. november 20. 12:30

 :) :)

Törölt tag2009. november 20. 12:30

Törölt hozzászólás.

Szulita2009. november 20. 12:28

Vagy ha a gyerekeid mosolygó arcára nézel, ahogy a kislányod nevet, játszik :D :D Sztem akkor te is mosolyogni fogsz és hátha megjön az ihlet :D :D

Szulita2009. november 20. 12:27

Remek :D :D

Törölt tag2009. november 20. 12:26

Törölt hozzászólás.

Szulita2009. november 20. 11:52

Ó keki majd ha lesz egy kis időd, meg ihlet írhatnál még a mosolyról :D :D Ha nem túl nagy kérés :$

Törölt tag2009. november 20. 09:06

Törölt hozzászólás.

Szulita2009. november 19. 22:14

Ne butáskodj!! Miért lennél sok?? Örömmel olvasom a versikéket és mindig várom az újakat :) :) K.Sz tényleg jól eltűnt :( :(

Törölt tag2009. november 19. 15:26

Törölt hozzászólás.

Pisze2009. november 18. 15:31

 :) ez aranyos

Törölt tag2009. november 18. 15:29

Törölt hozzászólás.

Izilke2009. november 15. 23:20

SZia szzzzzzzuuuulitaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! !
http://www.youtube.com/watch?v=EJ6O9eDXO Sk&feature=related

Szulita2009. november 15. 23:17

Igen :) A zene nekem is a mindenem :D :D

imladris942009. november 15. 19:15

Ez nagyon szép!  :)