Saját idézetek

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Szulita2009. december 7. 20:48

Tudod, ez az élet. Nem tudom lehet-e tanulni, kell hozzá egy lökés, ami megadja.

anszan2009. december 7. 20:47

nah szivesen tanulnék töled, mivel én naggyon pesszimista vok.. :S

Szulita2009. december 7. 20:46

 :) :) nem volt mindig így, de igen jó, sokkal könnyebb :D :D

anszan2009. december 7. 20:44

 xD
segáz..
am jo ha optimista vagy. :D

Szulita2009. december 7. 20:43

 :D :D Sztem van és bocsi, nem állt szándékomban csak válaszoltam :( :(

anszan2009. december 7. 20:40

ez igaz....
de ezzel leromboltad a müvészi kreativitásomat :P :D
olyan van? :O
na mind1 mostmár biztosan

Szulita2009. december 7. 20:39

 :) :) újra neki indulsz :) :)

anszan2009. december 7. 20:37

mindenki azt mondja, ha bezárul egy ajtó, kitárul egy másik..
de akkor mi van ha az az ajtó rossz irányba hárít
s a kezdetek elé állít?

Szulita2009. december 7. 20:33

Király :D :D

anszan2009. december 7. 20:32

örülök h kiteszed.. rakd ki nyugodtan az enyéimet, engem nem zavar...nekem ezek csak ugy jönnek..igy hullámokba rámtörnek...itt van még 1..

Szulita2009. december 7. 19:54

Ez nagyon érdekes. Így még soha nem gondoltam a szerelemre :) :) pe3dig nagyon sokat gondolok rá :) :) Ahogy jobban olvasom a te véleményedet, asszem egyetértek vele, így is fellehet fogni és lehet értelmezni :) :)

kapusi2009. december 7. 19:48

Saját gondolatom a szerelemről:

A Szerelem,nem időhöz kötött.Talán egy buszhoz tudnám hasonlítani,ami változó időben érkezik.Van egy 2 személyes hely a buszon de mióta tudod az eszed ,mindig egyedül ültél ott . De egy nap ugyanúgy jön a busz ,kinyílik az ajtaja,és valami olyan dolgot látsz meg amit addig sohasem.Ott ül. Leülsz mellé,megígéritek egymásnak ,hogy nem ülsz el mellőle soha. Csodálatosnak hívjátok egymást.Majd egy nap,mész ki ugyanúgy a megállóba.De nem jön a busz.Kérdezed magadtól:Vajon csak késik a busz?Vagy már elment?
Jön-e még?A buszt nem te irányítod,azt sem ,hogy ki legyen rajta.Talán jobb is így.Vágyakozni az ismeretlen után,ez a szerelem szerintem.

kapusi2009. december 7. 19:23

Mindenki megfogadja egy csalódás után nem fogja azt csinálni,vagy arra vágyni ami neki csalódást okozott.
Mégis arra vágyik a legjobban....

Szulita2009. december 7. 19:23

A jelen soha ki nem elégít, de a múlt erőt ad a reményekkel teli jövönek.... :)
Ez nagyon ott van, áááá tetszik, kiteszem iwiwre, ha nem baj :D :D De tényleg szóljon, akit zavar, hogy innen idézeteket teszek ki!!

kapusi2009. december 7. 19:21

Szerintem azért nincs Mikulás,mert más senki nem hiszi,hogy létezik.

anszan2009. december 7. 18:58

Pearl köszönöm! :)

Törölt tag2009. december 7. 18:46

Törölt hozzászólás.

anszan2009. december 7. 18:40

A jelen soha ki nem elégít, de a múlt erőt ad a reményekkel teli jövönek.... :)

kapusi2009. december 7. 17:42

Nem benned csalódtam,hanem magamba ,hogy olyan dolgokat képzeltem beléd. amit sohasem fogsz elérni!

zsuka952009. december 7. 17:34

Mikor először megpillantottam, testem megborzongott, s mikor először találkozott tekintetünk, szemünkben megcsillant valami. S mikor utoljára láttam, nem tiszteltem, s mikor utoljára néztünk egymás szemébe, mély megvetést éreztem iránta.