Növényeink kint és bent

Törölt tag2009. december 13. 17:06

Törölt hozzászólás.

imladris942009. december 13. 17:05

Értem. Köszi  :D

Törölt tag2009. december 13. 16:57

Törölt hozzászólás.

imladris942009. december 13. 16:55

Pearl hogy csináljak magas páratartalmat?  :$

Törölt tag2009. december 13. 16:40

Törölt hozzászólás.

Szulita2009. december 12. 21:11

ÓÓÓÓÓ de jó már neked!!! Egyszer nekem is lesz, sok rózsám és tulipánom, természetesen elsőnek fehéret fogok beszerezni :D :D

kvicka2009. december 12. 21:05

Nálunk is szinte tengerpart van  :D
Szulita nekem van fehér tulipán (holland), az minden évben virágzik.

Szulita2009. december 12. 13:17

Ja meg a fehér tulipán, ez a kettő a kedvencem, de sajna fehér tulipánunk nincs, és az a kevés is ami van sárga meg piros, de nem mindig virágzik mind :S :S Mondjuk nekünk a föld se olyan jó, mert homokos nagyon és alig marad meg pár virág :( :(

Szulita2009. december 12. 13:15

Jó ötlet volt a topic :D :D
Nekünk sok virágunk van, kint is és bent is. Nekem már kevesebb. Mint említettem a vitorlás él még, a jácintom ki lett ültetve, de sztem nem élte túl, de azt még tavaly kaptam, ahogyan a fehér rózsámat is, mert az a kedvenc virágom, de most az is pusztul kifele :( :(

imladris942009. december 11. 14:15

Köszi Pearl!

Törölt tag2009. december 10. 22:29

Törölt hozzászólás.

kvicka2009. december 10. 22:21

Na látod, mégiscsak ráéreztem, hogy érzéked van ehhez! Az orchideámat a tanácsodra kivettem a kaspóból, ha virágozni fog, akkor az a te érdemed lesz!

Törölt tag2009. december 10. 22:18

Törölt hozzászólás.

kvicka2009. december 10. 22:14

Először is rögtön látszik, hogy szereted a növényeket.
Nemrég kezdted el ''gyűjteni'' őket, s máris hasznos tanácsokat tudsz adni nekünk (pl. orchidea tegnap), tehát nagy lehet az elméleti tudásod róluk, vagy tényleg érdekel a téma és utánanézel a dolgoknak  :)
És a legfontosabb, hogy mint írod, jól érzik magukat nálad tehát gondosan ápolgatod őket!
Az én első virágaim vagy kiszáradtak, vagy elrohadtak, időbe telt míg rájöttem a megfelelő gondozásra...

Törölt tag2009. december 10. 22:04

Törölt hozzászólás.

kvicka2009. december 10. 22:03

És ráadásul neked érzéked van a szobanövényekhez!!!

Törölt tag2009. december 10. 21:58

Törölt hozzászólás.

kvicka2009. december 10. 21:55

Majd akkor veszed észre mennyire a szenvedélyeddé váltak, ha már nem fértek el a lakásban tőlük  xD

kvicka2009. december 10. 21:54

 :)

Törölt tag2009. december 10. 21:51

Törölt hozzászólás.