Növényeink kint és bent
Törölt tag2009. december 13. 17:06
Törölt hozzászólás.
imladris942009. december 13. 17:05
Értem. Köszi :D
Törölt tag2009. december 13. 16:57
Törölt hozzászólás.
imladris942009. december 13. 16:55
Pearl hogy csináljak magas páratartalmat? :$
Törölt tag2009. december 13. 16:40
Törölt hozzászólás.
Szulita2009. december 12. 21:11
ÓÓÓÓÓ de jó már neked!!! Egyszer nekem is lesz, sok rózsám és tulipánom, természetesen elsőnek fehéret fogok beszerezni :D :D
kvicka2009. december 12. 21:05
Nálunk is szinte tengerpart van :D
Szulita nekem van fehér tulipán (holland), az minden évben virágzik.
Szulita2009. december 12. 13:17
Ja meg a fehér tulipán, ez a kettő a kedvencem, de sajna fehér tulipánunk nincs, és az a kevés is ami van sárga meg piros, de nem mindig virágzik mind :S :S Mondjuk nekünk a föld se olyan jó, mert homokos nagyon és alig marad meg pár virág :( :(
Szulita2009. december 12. 13:15
Jó ötlet volt a topic :D :D
Nekünk sok virágunk van, kint is és bent is. Nekem már kevesebb. Mint említettem a vitorlás él még, a jácintom ki lett ültetve, de sztem nem élte túl, de azt még tavaly kaptam, ahogyan a fehér rózsámat is, mert az a kedvenc virágom, de most az is pusztul kifele :( :(
imladris942009. december 11. 14:15
Köszi Pearl!
Törölt tag2009. december 10. 22:29
Törölt hozzászólás.
kvicka2009. december 10. 22:21
Na látod, mégiscsak ráéreztem, hogy érzéked van ehhez! Az orchideámat a tanácsodra kivettem a kaspóból, ha virágozni fog, akkor az a te érdemed lesz!
Törölt tag2009. december 10. 22:18
Törölt hozzászólás.
kvicka2009. december 10. 22:14
Először is rögtön látszik, hogy szereted a növényeket.
Nemrég kezdted el ''gyűjteni'' őket, s máris hasznos tanácsokat tudsz adni nekünk (pl. orchidea tegnap), tehát nagy lehet az elméleti tudásod róluk, vagy tényleg érdekel a téma és utánanézel a dolgoknak :)
És a legfontosabb, hogy mint írod, jól érzik magukat nálad tehát gondosan ápolgatod őket!
Az én első virágaim vagy kiszáradtak, vagy elrohadtak, időbe telt míg rájöttem a megfelelő gondozásra...
Törölt tag2009. december 10. 22:04
Törölt hozzászólás.
kvicka2009. december 10. 22:03
És ráadásul neked érzéked van a szobanövényekhez!!!
Törölt tag2009. december 10. 21:58
Törölt hozzászólás.
kvicka2009. december 10. 21:55
Majd akkor veszed észre mennyire a szenvedélyeddé váltak, ha már nem fértek el a lakásban tőlük xD
kvicka2009. december 10. 21:54
:)
Törölt tag2009. december 10. 21:51
Törölt hozzászólás.