Ahol az örömödet és bánatodat megoszthatod

Diacica2010. december 24. 18:07

Nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek!  :)  :)


Zoli, a legjobb karácsonyi-romantikus film, amit valaha láttam  :D

tzzttzzt2010. december 24. 15:36

Békés, boldog karácsonyt mindenkinek!

És, hogy stílszerű maradjak, az egyik legszebb karácsonyi filmből idézek:
''Ne vegyetek drogot! Legyetek popsztárok és megkapjátok ingyen!''

Törölt tag2010. december 24. 15:13

Törölt hozzászólás.

imladris942010. december 21. 20:51

Jó lenne ha nekem se lenne  :S

Törölt tag2010. december 21. 19:43

Törölt hozzászólás.

imladris942010. december 21. 18:51

15 éves vagy, hidd el, 18-20 éves korodban elkezd javulni a látásod, aztán öregkorodra meg majd közelre nem fogsz látni  :)

Ibcsi2010. december 21. 18:10

Kb. szó szerint az orromig se látok. Naaaaagyoooon közelre látok egy keveset, de mindegx, mások lelket öntöttek belém, nem ámultak.  :-)

imladris942010. december 21. 12:14

 :O Az tényleg sok  :O Te mennyit látsz szemüveg nélkül? :O

Ibcsi2010. december 20. 18:29

Nekem -7es a szemüvegem. Szerintem az igenis SOOOOOOK!

zsuka952010. december 20. 12:37

Tegnap ment a Holt Költők Társasága(DPS), amit már könyvben is olvastam, de nagyon nagyon jó!!!!!!

Bridge2010. december 19. 22:54

VASTAG CSABI BÉBI NYERTE AZ X-FAKTORT!!!!!!!!!!!!!  :D  :D  :D  :D  :D ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

tzzttzzt2010. december 19. 00:10

Délelőtt focizni voltam, majd utána csapattunk egy jót.

imladris942010. december 18. 21:21

Nocsak Zoli mi történt?  :D
Én csak a saját véleményemet mondtam a szemüveggel kapcsolatban, nekem is most -2-es szemüvegem van, de érzem h kell majd ennél erősebb is... unokatesómnak viszont -4-es... nyugodtan elmondhatod hogy neked hanyast kell csináltatni  :$

tzzttzzt2010. december 18. 20:26

Helló mindenkinek!
Túl vagyok az idei év egyik legjobb napján.
Viszont az időjárással tele a tököm...

Ibcsi2010. december 18. 18:23

Húúúúú... Ha már a -3as soknak számít akkor inkább el se mondom...

imladris942010. december 17. 19:21

-3 már soknak számít szerintem  :$ Neked hanyas lesz?
Viki, az úgy volt hogy átmentünk a szomszédba, aki árul pár cuccot, és mondtam Sanyinak h válasszon amit akar  xD És ezt választotta  :D
Ajándékötletem nem nagyon van  :S

Ibcsi2010. december 17. 19:00

Szerintetek milyen erősségű szemüveg számít nagyon soknak? Nekem igy is sok volt, de amit kedden tudtam meg, az... Fáj...

terna2010. december 17. 18:50

Nálunk közös munka lesz a sütés-főzés a testvéremmel,csere amit ő nem azt én csinálok,már a mézest megsütötte nekem,én a linzerrel kezdem
én azt vennék anyukádnak amit ő szeretne elérhető,de magától sajnálja a rávalót,mi így csináltuk

kvicka2010. december 17. 16:31

Sziasztok!
Én is csak félig- meddig vagyok kész az előkészületekkel, anyunak nem tudom mit vegyek ajándékba, mert karácsonykor van a szülinapja is, ráadásul kerek évszám! Tippek, ötletek esetleg???  :P

Dóra, nem bírtad ki Karácsonyig az ajándékozást?  :D

imladris942010. december 17. 14:19

Én jól vagyok, Sanyinak már odaadtam a karácsonyi ajándékát (egy parfümöt) én pedig kb 15 perce megkaptam tőle az enyémet (egy ezüstkarkötőt  :)
Puszi mindenkinek!