Ahol az örömödet és bánatodat megoszthatod
Diacica2010. december 24. 18:07
Nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek! :) :)
Zoli, a legjobb karácsonyi-romantikus film, amit valaha láttam :D
tzzttzzt2010. december 24. 15:36
Békés, boldog karácsonyt mindenkinek!
És, hogy stílszerű maradjak, az egyik legszebb karácsonyi filmből idézek:
''Ne vegyetek drogot! Legyetek popsztárok és megkapjátok ingyen!''
Törölt tag2010. december 24. 15:13
Törölt hozzászólás.
imladris942010. december 21. 20:51
Jó lenne ha nekem se lenne :S
Törölt tag2010. december 21. 19:43
Törölt hozzászólás.
imladris942010. december 21. 18:51
15 éves vagy, hidd el, 18-20 éves korodban elkezd javulni a látásod, aztán öregkorodra meg majd közelre nem fogsz látni :)
Ibcsi2010. december 21. 18:10
Kb. szó szerint az orromig se látok. Naaaaagyoooon közelre látok egy keveset, de mindegx, mások lelket öntöttek belém, nem ámultak. :-)
imladris942010. december 21. 12:14
:O Az tényleg sok :O Te mennyit látsz szemüveg nélkül? :O
Ibcsi2010. december 20. 18:29
Nekem -7es a szemüvegem. Szerintem az igenis SOOOOOOK!
zsuka952010. december 20. 12:37
Tegnap ment a Holt Költők Társasága(DPS), amit már könyvben is olvastam, de nagyon nagyon jó!!!!!!
Bridge2010. december 19. 22:54
VASTAG CSABI BÉBI NYERTE AZ X-FAKTORT!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
tzzttzzt2010. december 19. 00:10
Délelőtt focizni voltam, majd utána csapattunk egy jót.
imladris942010. december 18. 21:21
Nocsak Zoli mi történt? :D
Én csak a saját véleményemet mondtam a szemüveggel kapcsolatban, nekem is most -2-es szemüvegem van, de érzem h kell majd ennél erősebb is... unokatesómnak viszont -4-es... nyugodtan elmondhatod hogy neked hanyast kell csináltatni :$
tzzttzzt2010. december 18. 20:26
Helló mindenkinek!
Túl vagyok az idei év egyik legjobb napján.
Viszont az időjárással tele a tököm...
Ibcsi2010. december 18. 18:23
Húúúúú... Ha már a -3as soknak számít akkor inkább el se mondom...
imladris942010. december 17. 19:21
-3 már soknak számít szerintem :$ Neked hanyas lesz?
Viki, az úgy volt hogy átmentünk a szomszédba, aki árul pár cuccot, és mondtam Sanyinak h válasszon amit akar xD És ezt választotta :D
Ajándékötletem nem nagyon van :S
Ibcsi2010. december 17. 19:00
Szerintetek milyen erősségű szemüveg számít nagyon soknak? Nekem igy is sok volt, de amit kedden tudtam meg, az... Fáj...
terna2010. december 17. 18:50
Nálunk közös munka lesz a sütés-főzés a testvéremmel,csere amit ő nem azt én csinálok,már a mézest megsütötte nekem,én a linzerrel kezdem
én azt vennék anyukádnak amit ő szeretne elérhető,de magától sajnálja a rávalót,mi így csináltuk
kvicka2010. december 17. 16:31
Sziasztok!
Én is csak félig- meddig vagyok kész az előkészületekkel, anyunak nem tudom mit vegyek ajándékba, mert karácsonykor van a szülinapja is, ráadásul kerek évszám! Tippek, ötletek esetleg??? :P
Dóra, nem bírtad ki Karácsonyig az ajándékozást? :D
imladris942010. december 17. 14:19
Én jól vagyok, Sanyinak már odaadtam a karácsonyi ajándékát (egy parfümöt) én pedig kb 15 perce megkaptam tőle az enyémet (egy ezüstkarkötőt :)
Puszi mindenkinek!