2012 - Világvége?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

chillly242009. december 13. 12:58

a maják naptára tény hogy akkor ér majd véget, de ki tudja? lehet hogy újrakezdődik az a naptár, elvégre a Gergely naptár is így van minden szilveszterkor...

Törölt tag2009. december 1. 23:53

Törölt hozzászólás.

tzzttzzt2009. december 1. 23:48

Ma néztem meg moziban, nekem tetszett, hasonlít a Holnaputánra és a Függetlenség napjára, akinek az bejött nem fog csalódni.

SPOILER!!!!!!!

Egyszer kíváncsi lennék egy katasztrófafilm folytatására, mi történik utána, hogy próbálnak visszazökkenni az emberek a mindennapokba, ennél a filmnél különösen érdekes lenne...

Törölt tag2009. november 23. 13:28

Törölt hozzászólás.

tzzttzzt2009. november 23. 13:16

Sokan nem tudnak hova tenni. Elég sokoldalú vagyok, de ez azért van, mert jól alkalmazkodok a különböző élethelyzetekben. Például, ha itt úgy viselkednék, mint egy Fradi-Újpest meccsen, már rég le lennék tiltva, ha a buliban a lányokkal elkezdenék beszélgetni vallási meggyőződésemről, akkor még mindig szűz lennék...
Szóval sokoldalú vagyok, és mindenhol az odaillő oldalamat mutatom.

Pisze2009. november 23. 10:30

őőő, én nem találtam... segítenél? Köszi  :)

Törölt tag2009. november 23. 10:27

Törölt hozzászólás.

Pisze2009. november 23. 10:12

...  :) van szövege.. nem mintha mi nem mehetnénk tőle a Dunának néha... bájos kisfiú....  :)  :)

Törölt tag2009. november 23. 10:08

Törölt hozzászólás.

Pisze2009. november 23. 10:05

tzzttzzt.. megmosolyogtattál..  :)
Én most olvasok egy könyvet 2012-ről, nem rémisztőset, hanem egy olyat, ahol inkább arról írnak, hogy a pólusváltások és a bolygóállások mit hogyan befolyásolnak. Kicsit inkább fizika... de nagyon érdekes.

Törölt tag2009. november 23. 09:59

Törölt hozzászólás.

tzzttzzt2009. november 22. 20:05

Ha még egyszer leolt egy kislány, akkor Dunának megyek...
Visszatérve, nem az zavar, hogy megnézel egy jólépű focistát, hanem, hogy a külseje alapján választasz kedvencet FUTBALLBAN.
Nem is a meccs érdekel (kíváncsi vagyok hány Atletico Madrid meccset néztél, mióta eligazolt onnan), ha sakkozó lenne azt néznéd, ha szobor lenne azt, és mint elkötelezett futballszurkoló, kijelentem, hogy ez rosszabb, mint a fanatizmus.
Más sportágaknál még elmenne, de a foci több, mint sportág.

zsuka952009. november 22. 19:37

tzzttzzt, képzeld el, szeretem a szépséget, a jó kinézetet! És igenis, nézem a belső értékeket is... Egyébként meg őszintén, szerintetek John Lennont a külsejéért szeretem?? (jövőre lesz 30 éve, hogy meghalt :() Sokkal jobb ránézni az esztétikus külsejű focistákra, mint a kevésbé azokra. De azt nem mondtam, hogy kivel nézném meg a meccset, szóval...

tzzttzzt2009. november 22. 12:57

Az ívóvízhiány a nyugati világban még elég messze van, Afrika belharcaiból meg nem lesz világháború.
Rövid időn belül az összes arab országnak lesz atombombája és, ha a zsidók nem állnak le a keménykedéssel, akkor valaki fel is fogja használni, ez lehet az egyik ok.
A másik, hogy a jeruzsálemi Nagymecset helyén építették fel Szent Péter templomát, amit újra fel akarnak építeni az eredeti helyen. Viszont, ha egy téglát is arrébb visznek a zsidók, akkor a teljes iszlám világ egy emberként fogja Izraelt megtámadni, ez lehet a másik ok.

imladris942009. november 22. 09:24

A III. világháború az ivóvízért fog kitörni.

tzzttzzt2009. november 21. 21:01

Nem a focikedvelő lányokkal van bajom, hanem hogy a külseje alapján ítélik meg a focistákat, és azt mondják, hogy a férfiak felszínesek.
Mellesleg F. Torres liverpooli, én meg már akkor Man United szurkoló voltam, mikor Zsuka meg se született.
És eléggé radikális szurkoló vagyok.
Mindörökké Ferencváros és go red devils!

Visszatérve a témáre.
A majákat így kell helyesen írni, és neked mit ártottak?
Most pedig még úgy se esz világvége a mi életünkben, hacsak nem tör ki a III. világháború, de ezt már leírtam egyszer.

Törölt tag2009. november 21. 18:31

Törölt hozzászólás.

tzzttzzt2009. november 20. 20:34

Fernando Torres?
Na veled se állok többet szóba kedves Zsuka...  :P

Törölt tag2009. november 20. 18:57

Törölt hozzászólás.

zsuka952009. november 20. 18:03

Az utolsó 5 percben, ha eddig nem tettem meg, bevallanám az illetőnek, hogy szeretem, ha pedig már megtettem 5 perc alatt.... hm... nem tudom, de ha 1 napom lenne, és tudnám előre, akkor átugornék Brazíliába, táncolnék egy jót, és ha ez ki is ürítené a pénztárcámat, a haverokkal még elmennék valahova sörözni és bulizni, meg megnéznék egy focimeccset, amiben Fernando Torres is játszik, és elbúcsúznék az ismerősöktől, rokonoktól, végül a párom karjaiba ugranék...